Rozbiórki techniczne BROKK

Wyburzenia brokk

Wszędzie tam gdzie istnieje możliwość kucia i rozbiórek tradycyjnymi metodami używamy robotów wyburzeniowych BROKK. Niewielka waga i nieduże gabaryty pozwalają przedostać się maszynie przez otwór drzwiowy, a dzięki podwoziu gąsienicowemu możemy nim wjechać po schodach.

Cięcie i wiercenie techniką diamentową

Cięcie betonu

Wiercenie techniką diamentową jest cichą i bezudarową metodą wykonywania otworów. Wiertłami koronowymi wykonujemy otwory o średnicy do 1200mm o dowolnej długości. Cięcie piłami diamentowymi charakteryzuje się największą dokładnością. Wysoka moc pił daje możliwość cięcia żelbetu o grubości nawet 1000mm tarczami o średnicy 2200mm.

FIRMA RAPATECH ISTNIEJE OD 2006 ROKU.

Zajmujemy się cięciem i wierceniem w żelbecie techniką diamentową oraz wyburzeniami technicznymi wykonywanymi zdalnie sterowanymi robotami BROKK. Od początku naszej działalności realizujemy zlecenia na terenie całego kraju. Pracujemy przy przebudowach, remontach i nowo powstających obiektach. Pracowaliśmy przy budowach i przebudowach elektrowni, dróg i mostów, basenów, hoteli, galerii handlowych, budynków mieszkalnych i fabryk.

Zapracowliśmy na opinię solidnej i fachowej firmy, co zaowocowało stałą współpracą z największymi firmami budowlanymi w Polsce. Bogaty park maszynowy pozwala nam realizować najtrudniejsze zadania w wyznaczonym terminie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stale poszerzmy zakres naszych usług.